Pronađeno
113
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.000 €
4.807 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
1min
2min
2min
7min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.500 €
3.500 €/m²
Trosoban
·
75 m²
4zida
48.000 €
3.200 €/m²
15 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
3min
3min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
3.571 €/m²
28 m²
4zida
599.900 €
4.316 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460.000 €
2.706 €/m²
170 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.418 €
2.932 €/m²
67 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.804 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
551.671 €
3.653 €/m²
Četvorosoban
·
151 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
3min
4min
3min
5min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
228.000 €
2.214 €/m²
Dvosoban
·
103 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
3min
5min
2min
8min
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
10 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
18
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
18 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.700 €
19 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
4.246 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4.1k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.800 €
4.084 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
296.080 €
4.001 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
790 €
10 €/m²
78 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
2min
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
13 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
294.526 €
3.825 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
alfasistemnekretnine.com
599 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Crveni Krst Vračar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam