Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.600 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
Suteren
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.300 €
11 €/m²
Petosoban
·
115 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
990 €
14 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.600 €
15 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
16 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
12 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/15 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750.000 €
5.000 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
2.917 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
4.146 €/m²
Garsonjera
·
41 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
16 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
21
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
21 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
15 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Crveni krst (Vozarev krst), Centar, Širi centar