Pronađeno
116
oglasa
Sačuvaj pretragu
20
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.800 €
20 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
13
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
13 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
21
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
21 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
24
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
24 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.450 €
17 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.150 €
12 €/m²
4.5 soba
·
100 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
610.000 €
1.968 €/m²
Petosoban
·
310 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
10k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
680.000 €
10.000 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450.000 €
4.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450.000 €
3.125 €/m²
Trosoban
·
144 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
320.000 €
5.333 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
270.000 €
4.821 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
halooglasi
4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
275.000 €
4.044 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
2.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
4.444 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
3.8k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
164.000 €
3.814 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
2.9k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
2.941 €/m²
Trosoban
·
119 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
820.000 €
4.556 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
5.1k
/
4.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
319.000 €
5.145 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam