Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
170.000 €
4.250 €/m²
Četvorosoban
·
40 m²
Beograd
›
Brestovik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.000 €
1.125 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Beograd
›
Brestovik
Pogledaj oglas →
881
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.900 €
881 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Beograd
›
Brestovik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.296 €/m²
Petosoban
·
115 m²
Beograd
›
Brestovik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.184 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Beograd
›
Brestovik