Pronađeno
26
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
519.000 €
4.943 €/m²
8 soba
·
105 m²
Beograd
›
Borča III
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
1.250 €/m²
6 soba
·
160 m²
Beograd
›
Borča III
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.900.000 €
1.526 €/m²
Jednosoban
·
1900 m²
Beograd
›
Borča III
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.300.000 €
1.529 €/m²
8 soba
·
850 m²
Beograd
›
Borča III
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
330.000 €
912 €/m²
Četvorosoban
·
362 m²
Beograd
›
Borča III
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
89.700 €
1.547 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Borča III
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam