Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.222 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.000 €
2.152 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.500 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.500 €
2.654 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Beograd
›
Borča Greda
5min
3min
2min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.000 €
2.340 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370 €
10 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča Greda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
1.722 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Beograd
›
Borča Greda