Pronađeno
256
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210 €
10 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
9 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
8 €/m²
Jednosoban
·
18 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.000 €
2.000 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
2.109 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.000 €
1.819 €/m²
Četvorosoban
·
92.93 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
12 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.987 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170 €
7 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
10 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
12 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Borča
7min
2min
3min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
atasenekretnine.rs
3.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
3.125 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
8 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Borča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 13
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam