Pronađeno
45
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.080 €
1.530 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Boleč
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.996 €
1.656 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.455 €
1.715 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
568
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
568 €/m²
Petosoban
·
190 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
462
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
462 €/m²
Petosoban
·
260 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
577
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.000 €
577 €/m²
Četvorosoban
·
246 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
789 €/m²
Petosoban
·
380 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
1.2k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.232 €/m²
7 soba
·
203 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
771 €/m²
7 soba
·
350 m²
Beograd
›
Boleč
7min
10min
31min
Pogledaj oglas →
990
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
Suteren
Beograd
›
Boleč
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.900 €
6.425 €/m²
Petosoban
·
28 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
1k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.025 €/m²
Petosoban
·
122 m²
·
Suteren
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
1.1k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
1.083 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
215.000 €
652 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
286 €/m²
10 soba
·
350 m²
Beograd
›
Boleč
6min
4min
15min
Pogledaj oglas →
928
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.500 €
928 €/m²
7 soba
·
145 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
933
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.900 €
933 €/m²
10 soba
·
300 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
208 €/m²
Petosoban
·
1201 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
1.5k
/
892
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.000 €
1.495 €/m²
7 soba
·
105 m²
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.474 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Boleč
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam