Pronađeno
4
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
15 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Blok 9a, Zemunski kej, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 9a, Zemunski kej, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
959.880 €
6.037 €/m²
Četvorosoban
·
159 m²
Beograd
›
Blok 9a, Zemunski kej, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
14 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/19 sprat
Beograd
›
Blok 9a, Zemunski kej, Zemunski kej - NBG