Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.550 €
19 €/m²
137 m²
·
9. sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
4.2k
/
5.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
565.000 €
4.154 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
18. sprat
Beograd
›
Blok 9a
3min
7min
2min
16min
Pogledaj oglas →
33
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
33 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Blok 9a
1min
6min
3min
22min
Pogledaj oglas →
11
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
6k
/
5.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
954.000 €
6.000 €/m²
Četvorosoban
·
159 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
5.7k
/
5.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
949.999 €
5.689 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
5.7k
/
5.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
956.880 €
5.730 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Blok 9a
1min
3min
1min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6k
/
5.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
956.880 €
6.000 €/m²
Trosoban
·
159.48 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.031.250 €
3.750 €/m²
275 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 9a
1min
2min
2min
21min
Pogledaj oglas →
5.2k
/
5.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
845.000 €
5.152 €/m²
Četvorosoban
·
164 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Blok 9a
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
660.000 €
1.737 €/m²
380 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 9a
1min
2min
2min
21min