Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
9.000 €
13 €/m²
700 m²
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
15 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
100 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
224.900 €
3.748 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
14 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 7a, Paviljoni, Zemunski kej - NBG