Pronađeno
66
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
16 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
5.283 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.280 €
4.213 €/m²
Trosoban
·
66.29 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
2.273 €/m²
11 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.667 €/m²
39 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
7/11 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
286.200 €
5.300 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
398.000 €
5.307 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
152.000 €
3.378 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
5.233 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.040.000 €
4.000 €/m²
510 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.588.000 €
4.000 €/m²
397 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.628.000 €
3.996 €/m²
908 m²
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
3.5k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
3.462 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 64
3min
2min
3min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
22
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
22 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
13
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
5k
/
4.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
5.000 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Blok 64
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam