Pronađeno
4
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.440 €
4.000 €/m²
Jednoiposoban
·
44.36 m²
·
8/9 sprat
Beograd
›
Blok 41 (Expo centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
308.705 €
3.625 €/m²
Trosoban
·
85.16 m²
·
6/9 sprat
Beograd
›
Blok 41 (Expo centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.262 €
3.730 €/m²
Trosoban
·
66.29 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Blok 41 (Expo centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
207.917 €
3.530 €/m²
Dvosoban
·
58.9 m²
·
2/9 sprat
Beograd
›
Blok 41 (Expo centar)