Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
19 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
264.000 €
3.239 €/m²
Dvoiposoban
·
81.5 m²
·
2/15 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
18
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
18 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
12/16 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
14 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
11/16 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
3.868 €/m²
Jednoiposoban
·
53 m²
·
16/17 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
3.548 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
16
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
16 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
3.409 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
3.755 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
228.960 €
3.180 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
1/9 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.380 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
6/16 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
10 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.000 €
4.097 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
9
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.000 €
2.495 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 38
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Blok 38