Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
23 €/m²
30 m²
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
3.562 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
12 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.000 €
3.244 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
4.286 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
16 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.990 €
3.562 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
590 €
9 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
7/9 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
3.443 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
4.667 €/m²
30 m²
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
690 €
14 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
3.864 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Blok 34 (Carina - Studentski grad)