Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
14 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
8 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.000 €
2.000 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.300 €
2.350 €/m²
18 m²
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
245.000 €
3.403 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
74 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480 €
12 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
12/18 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.778 €
18 €/m²
321 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
10/15 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
312.000 €
3.852 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
7/9 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
4.196 €/m²
56 m²
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
10 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
6/16 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
13 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/10 sprat
Beograd
›
Blok 30 (B92)