Pronađeno
21
oglasa
Sačuvaj pretragu
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
15 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
4min
4min
5min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450 €
20 €/m²
73 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
17 €/m²
54 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.600 €
13 €/m²
199 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
12 €/m²
69 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
12 €/m²
69 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
4.059 €/m²
17 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Blok 25 - Arena
4min
1min
2min
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.900 €
4.035 €/m²
54 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 25 - Arena
5min
5min
5min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.419 €/m²
62 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
540.000 €
4.500 €/m²
120 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 25 - Arena
5min
2min
3min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.523 €/m²
44 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.9k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
3.916 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
4.8k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
409.000 €
4.812 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
3.562 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 25 - Arena
5min
4min
3min
29min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
439.900 €
3.893 €/m²
4.5 soba
·
113 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950 €
15 €/m²
65 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
bildingnekretnine.rs
700 €
12 €/m²
0.51 soba
·
60 m²
·
Suteren
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Blok 25 - Arena
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam