Pronađeno
28
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
255.000 €
3.400 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
900 €
15 €/m²
Jednosoban
·
59 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
12 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Blok 22
4min
1min
2min
23min
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
7/9 sprat
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
800 €
15 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
8/9 sprat
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
3.467 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Blok 22
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam