Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
2.557 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
15 €/m²
Dvoiposoban
·
93 m²
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430 €
14 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
5 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.000 €
2.808 €/m²
52 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
2.062 €/m²
Trosoban
·
145 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
1.368 €/m²
6 soba
·
285 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
5min
4min
3min
9min
Pogledaj oglas →
18
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
720 €
18 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/11 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
10 €/m²
63 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Bioskop Voždovac