Pronađeno
25
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
8 €/m²
108 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
9 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
430 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
12 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
950 €
14 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
165.000 €
3.300 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
310.000 €
2.818 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
390.000 €
2.600 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
2.614 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
252.000 €
2.965 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
7min
1min
3min
21min
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
555.000 €
2.523 €/m²
Petosoban
·
220 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
890 €
10 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
31
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
1.600 €
31 €/m²
Trosoban
·
51.76 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
12 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
11 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Bežanijska kosa, Bežanija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam