Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.500 €
4 €/m²
780 m²
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90 €
8 €/m²
12 m²
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200.000 €
4.706 €/m²
255 m²
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
545.000 €
2.595 €/m²
210 m²
·
6. sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
5k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
690.000 €
5.037 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.500 €
19 €/m²
130 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
14 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
319.900 €
4.570 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
4.038 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
4.1k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
4.133 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
46 €/m²
26 m²
Beograd
›
Beogradska
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
1.250 €
14 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Beogradska