Pronađeno
32
4zida
125.000 €
3.205 €/m²
39 m²
4zida
1.040.000 €
4.952 €/m²
210 m²
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.000 €
4.164 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
3min
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
598.000 €
3.858 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.800 €
2.920 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
4min
2min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.314 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
5min
2min
1min
9min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.163 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
predragnekretnine.rs
105.000 €
2.059 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
150.000 €
4.286 €/m²
Trosoban
·
35 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
7 €/m²
100 m²
·
Suteren
Beograd
›
Beograd (Zvezdara)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam