Pronađeno
56
4zida
6.210 €
18 €/m²
345 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.200 €
18 €/m²
1400 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
4min
1min
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
14 €/m²
492 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
880 €
11 €/m²
80 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.1k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
392.700 €
5.087 €/m²
Trosoban
·
77.2 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
31 €/m²
96 m²
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.900 €
27 €/m²
179 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
13 €/m²
262 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
2min
1min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
14 €/m²
715 m²
4zida
16.200 €
30 €/m²
539 m²
·
Suteren
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
13
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
13 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
5.3k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
888.000 €
5.317 €/m²
Petosoban
·
167 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
6.5k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
760.000 €
6.511 €/m²
Trosoban
·
116.73 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.000 €/m²
45 m²
·
Suteren
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
2min
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
2.731 €/m²
108 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
4min
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
25 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.800 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
3min
2min
4min
19min
Pogledaj oglas →
5.2k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
888.000 €
5.224 €/m²
6.5 soba
·
170 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.1k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
410.550 €
5.100 €/m²
Četvorosoban
·
80.5 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
Pogledaj oglas →
4.5k
/
5.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
4.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Beograd (Stari grad)
4min
4min
1min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam