Pronađeno
227
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
11 €/m²
80 m²
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
8 €/m²
180 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.923 €
2.900 €/m²
Dvoiposoban
·
56.87 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
3.649 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.881 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
37.89 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.860 €
2.800 €/m²
Četvorosoban
·
77.45 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.934 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
44.46 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.463 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
49.47 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
2.799 €/m²
Četvorosoban
·
82.16 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
2.903 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.500 €
6 €/m²
9 soba
·
550 m²
·
Suteren
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
24 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Banjica
4min
1min
2min
20min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
3.500 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
360 m²
·
Suteren
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.500 €
8 €/m²
9 soba
·
600 m²
·
Suteren
Beograd
›
Banjica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
171.948 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
61.41 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.360 €
3.190 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
16 €/m²
16 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
30 m²
·
Suteren
Beograd
›
Banjica
3min
2min
1min
13min
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Banjica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam