Pronađeno
19
4zida
1.000 €
23 €/m²
43 m²
·
Suteren
Beograd
›
Balkanska
2min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.000 €
4.268 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
9 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
22
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
22 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
17 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
10 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
15 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5.1k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
5.086 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Balkanska
4min
4min
2min
3min
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
16 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
4.423 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Balkanska
5min
3min
1min
2min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
435.000 €
4.780 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
12 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
4.222 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
4/7 sprat
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
11 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Balkanska
2min
2min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
23 €/m²
30 m²
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
3.056 €/m²
18 m²
·
Suteren
Beograd
›
Balkanska
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
15 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Balkanska
1min
3min
2min
3min