Pronađeno
19
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
529.000 €
4.133 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Babe
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
545 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Beograd
›
Babe
7min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.558 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
446
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
446 €/m²
Dvosoban
·
202 m²
Beograd
›
Babe
17min
Pogledaj oglas →
912
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
912 €/m²
Petosoban
·
274 m²
·
Suteren
Beograd
›
Babe
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.019 €/m²
Petosoban
·
103 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
385
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
385 €/m²
Petosoban
·
234 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.777 €
1.589 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
396
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
396 €/m²
10 soba
·
149 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
529
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
529 €/m²
Četvorosoban
·
189 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
490.000 €
1.424 €/m²
8 soba
·
344 m²
halooglasi
750.000 €
1.154 €/m²
Petosoban
·
650 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
345
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
345 €/m²
Dvosoban
·
200 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
3.056 €/m²
7 soba
·
180 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
335
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
335 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
275
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
275 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
575
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
575 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
580.000 €
1.813 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Beograd
›
Babe
Pogledaj oglas →
465
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineapartman.rs
69.300 €
465 €/m²
10 soba
·
149 m²
Beograd
›
Babe