Pronađeno
73
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
1.833 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
15
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.500 €
15 €/m²
8 soba
·
300 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
299.500 €
751 €/m²
399 m²
Beograd
›
Avala
5min
3min
33min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
866
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.900 €
866 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
1.788 €/m²
Četvorosoban
·
151 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.263 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
816
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
816 €/m²
Petosoban
·
282 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
825
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
825 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
11
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
1.733 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
721
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
721 €/m²
Dvosoban
·
111 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
5
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
5 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
651
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
651 €/m²
215 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Avala
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam