Pronađeno
20
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.000 €
3.000 €/m²
41 m²
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
14 €/m²
70 m²
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.267 €
17 €/m²
251 m²
·
Suteren
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
16 €/m²
51 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
17
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
17 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
Suteren
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
4k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
315.000 €
4.038 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
465.000 €
4.227 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
18 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
16 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.4k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
440.000 €
3.411 €/m²
Petosoban
·
129 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
3.654 €/m²
4.5 soba
·
104 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
7.5k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
675.000 €
7.500 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Atelje 212
1min
2min
1min
6min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
3.767 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Atelje 212
2min
3min
1min
11min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
495.000 €
4.091 €/m²
Petosoban
·
121 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
346.500 €
3.300 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
12
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600 €
12 €/m²
Petosoban
·
130 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
13
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
575.000 €
4.915 €/m²
Trosoban
·
117 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Trosoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Atelje 212
Pogledaj oglas →
5.3k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
5.300 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Atelje 212