Pronađeno
4
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.900 €
1.657 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Beograd
›
Arnajevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
407 €/m²
6 soba
·
369 m²
Beograd
›
Arnajevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.900 €
1.463 €/m²
Trosoban
·
205 m²
Beograd
›
Arnajevo
9min
Pogledaj oglas →
415
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
41.500 €
415 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Beograd
›
Arnajevo