Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.000 €
20 €/m²
400 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Ada Međica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.450 €
10 €/m²
145 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ada Međica
6min
3min
5min
27min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.704 €
3.300 €/m²
Dvoiposoban
·
66.88 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ada Međica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950.000 €
4.502 €/m²
Jednosoban
·
211 m²
Beograd
›
Ada Međica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.797 €
3.300 €/m²
Trosoban
·
85.09 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ada Međica
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Ada Međica