Pronađeno
4
4zida
6.840 €
12 €/m²
570 m²
Beograd
›
Ada Huja
8min
9min
8min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
21.200 €
30 €/m²
711 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Ada Huja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
15 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Ada Huja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.600 €
3.520 €/m²
Dvosoban
·
48.46 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Ada Huja