Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
17 €/m²
18 m²
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
15 €/m²
198 m²
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
4.7k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
4.706 €/m²
Dvoiposoban
·
85 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
4.386 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
388.000 €
3.129 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
20
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
20 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
13 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
439.140 €
3.900 €/m²
Četvorosoban
·
112.6 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
131.000 €
5.458 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.750 €
39 €/m²
96 m²
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.900 €
5.343 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
8 €/m²
16 m²
Beograd
›
27. marta
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
609 €
12 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
12/17 sprat
Beograd
›
27. marta