Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
1.531 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500.000 €
922 €/m²
1627 m²
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1. sprat
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
3 €/m²
1400 m²
Beočin
›
Širi centar
5min
7min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
773
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.266 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Beočin
›
Širi centar
5min
7min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
773
/
773
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
773 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
743
/
773
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
743 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
773
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.588 €/m²
Petosoban
·
85 m²
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390.000 €
1.144 €/m²
Četvorosoban
·
341 m²
Beočin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
297
/
773
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
297 €/m²
Četvorosoban
·
175 m²
Beočin
›
Širi centar