Pronađeno
3
4zida
196.000 €
817 €/m²
6 soba
·
240 m²
Beočin
›
Dumbovo
7min
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.405 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
Beočin
›
Dumbovo
7min
10min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
1.850 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Beočin
›
Dumbovo