Pronađeno
20
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.500 €
941 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
3/3 sprat
Bela Crkva
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.750 €
1.922 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
Bela Crkva
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.000 €
1.365 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/1 sprat
Bela Crkva
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.531 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
Bela Crkva
›
Kajtasovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
113 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Bela Crkva
1min
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.017 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Bela Crkva
›
Kajtasovo
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
561 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Bela Crkva
6min
6min
16min
Pogledaj oglas →
750
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
40 m²
Bela Crkva
›
Kajtasovo
Pogledaj oglas →
802
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
802 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Bela Crkva
›
Kajtasovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
250 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Bela Crkva
›
Banatska Subotica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
293 €/m²
Petosoban
·
409 m²
Bela Crkva
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
375 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Bela Crkva
›
Banatska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
513 €/m²
Petosoban
·
234 m²
Bela Crkva
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
456 €/m²
Četvorosoban
·
362 m²
Bela Crkva
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
727 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/1 sprat
Bela Crkva
›
Jasenovo
2min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
172 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Bela Crkva
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
6 €/m²
100 m²
nekretnine
61.000 €
968 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
Suteren
Bela Crkva
›
Save Munćana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
1.419 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/1 sprat
Bela Crkva
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
127 €/m²
6 soba
·
150 m²
Bela Crkva
›
Banatska Subotica