Pronađeno
27
4zida
45.000 €
360 €/m²
125 m²
·
Suteren
Batočina
›
Badnjevac
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
267 €/m²
750 m²
Batočina
6min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
495 €/m²
475 m²
·
Suteren
Batočina
›
Prnjavor
16min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
558 €/m²
233 m²
·
Suteren
Batočina
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
867 €/m²
15 m²
Batočina
6min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
1.190 €
6 €/m²
10 soba
·
200 m²
Batočina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
56.500 €
332 €/m²
7 soba
·
170 m²
Batočina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam