Pronađeno
3
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.000 €
1.361 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
Batočina
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.125 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Batočina
›
Prnjavor
16min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
495 €/m²
475 m²
·
Suteren
Batočina
›
Prnjavor
16min
28min