Pronađeno
2
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.143 €/m²
Petosoban
·
91 m²
Bajina Bašta
›
Konjska Reka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
1.197 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Bajina Bašta
›
Konjska reka