Pronađeno
19
4zida
88.000 €
391 €/m²
8 soba
·
225 m²
Bački Petrovac
›
Gložan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
979 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
6 soba
·
200 m²
Bački Petrovac
6min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.650 €
1.326 €/m²
Trosoban
·
48 m²
Bački Petrovac
›
Gložan
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.000 €
2.057 €/m²
Trosoban
·
194 m²
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
525 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Bački Petrovac
›
Gložan
5min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
571 €/m²
6 soba
·
280 m²
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
1.150 €/m²
103 m²
Bački Petrovac
›
Maglić
5min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.500 €
119 €/m²
Trosoban
·
541 m²
Bački Petrovac
›
Maglić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
433 €/m²
6 soba
·
300 m²
Bački Petrovac
›
Maglić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.196 €/m²
Petosoban
·
138 m²
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
618 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Bački Petrovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
772.500 €
429 €/m²
1800 m²
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
540 €/m²
477 m²
·
Suteren
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.339.000 €
32 €/m²
41735 m²
·
1. sprat
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.250 €
3 €/m²
1875 m²
·
Prizemlje
Bački Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
2 €/m²
477 m²
·
Suteren
Bački Petrovac
6min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.195 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
Bački Petrovac
›
Maglić
6min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Bački Petrovac