Pronađeno
87
4zida
150 €
2 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
4 €/m²
225 m²
·
Suteren
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
295
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.500 €
295 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
143 €/m²
Dvosoban
·
133 m²
Bačka Topola
›
Tomislavci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
324 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Bačka Topola
›
Mali Beograd
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
326 €/m²
12 soba
·
430 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
559 €/m²
7 soba
·
304 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam