Pronađeno
87
4zida
390.000 €
89 €/m²
4377 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
400 €/m²
250 m²
Bačka Topola
5min
3min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
429 €/m²
350 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
673 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
Suteren
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
519
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
519 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
262
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
262 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
Suteren
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
860
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.900 €
860 €/m²
Garsonjera
·
15 m²
·
Prizemlje
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
240
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.500 €
240 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Bačka Topola
›
Pačir
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
821 €/m²
6 soba
·
280 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
563 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
98
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
16.000 €
98 €/m²
Dvosoban
·
164 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
990
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
Bačka Topola
›
Pačir
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
396 €/m²
7 soba
·
250 m²
Bačka Topola
›
Tomislavci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.999 €
1.057 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
288
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
288 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
848 €/m²
6 soba
·
171 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
429 €/m²
Trosoban
·
175 m²
Bačka Topola
Pogledaj oglas →
214
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
214 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Bačka Topola
›
Bajša
4min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam