Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
217
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
217 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
5min
18min
Pogledaj oglas →
320
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
320 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
4min
3min
Pogledaj oglas →
343
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
343 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
628
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
628 €/m²
6 soba
·
191 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
10min
4min
11min
Pogledaj oglas →
203
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
203 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
7min
5min
Pogledaj oglas →
183
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
183 €/m²
Trosoban
·
164 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
230
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.999 €
230 €/m²
Trosoban
·
113 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
10min
14min
Pogledaj oglas →
187
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.999 €
187 €/m²
Trosoban
·
278 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
173
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
173 €/m²
Četvorosoban
·
162 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
429 €/m²
350 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica
Pogledaj oglas →
288
/
304
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
288 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Bačka Topola
›
Stara Moravica