Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
509
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
509 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
237 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
648 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
191 €/m²
6 soba
·
220 m²
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
519
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
519 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
262
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
262 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
Suteren
Bačka Topola
›
Panonija
Pogledaj oglas →
860
/
519
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.900 €
860 €/m²
Garsonjera
·
15 m²
·
Prizemlje
Bačka Topola
›
Panonija