Pronađeno
19
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
32 €/m²
Petosoban
·
788 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
250
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
20.000 €
250 €/m²
Petosoban
·
80 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
610
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
610 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
194 €/m²
Četvorosoban
·
319 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
81
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
24.000 €
81 €/m²
Trosoban
·
296 m²
Bačka Topola
›
Pačir
4min
5min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.273 €/m²
6 soba
·
176 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
270
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
270 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
525
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
525 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
324
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
324 €/m²
Trosoban
·
142 m²
Bačka Topola
›
Pačir
6min
6min
Pogledaj oglas →
200
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.999 €
200 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
486
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
486 €/m²
Trosoban
·
144 m²
Bačka Topola
›
Pačir
4min
16min
Pogledaj oglas →
231
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
231 €/m²
Trosoban
·
147 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
124
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
124 €/m²
Trosoban
·
177 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
723
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
723 €/m²
Dvosoban
·
94 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
240
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.500 €
240 €/m²
Trosoban
·
131 m²
Bačka Topola
›
Pačir
6min
6min
Pogledaj oglas →
98
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
16.000 €
98 €/m²
Dvosoban
·
164 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
990
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
990 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
Bačka Topola
›
Pačir
2min
5min
Pogledaj oglas →
295
/
324
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.500 €
295 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Bačka Topola
›
Pačir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
559 €/m²
7 soba
·
304 m²
Bačka Topola
›
Pačir