Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
2.727 €/m²
Trosoban
·
11 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
268
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
268 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
601
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
601 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
811
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
811 €/m²
6 soba
·
148 m²
Bačka Topola
›
Bajša
Pogledaj oglas →
214
/
601
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
214 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Bačka Topola
›
Bajša
4min
6min