Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
858
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
858 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
889 €/m²
10 soba
·
360 m²
Bačka Palanka
›
Čelarevo
11min
26min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.900 €
515 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Bačka Palanka
›
Čelarevo
6min
5min
13min
Pogledaj oglas →
972
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
972 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Suteren
Bačka Palanka
›
Čelarevo
11min
26min
25min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.190 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1. sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.770 €
1.147 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/1 sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.113 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1. sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
Pogledaj oglas →
927
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
927 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
8min
3min
8min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.000 €
1.173 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Bačka Palanka
›
Čelarevo
2min
3min
4min
39min