Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
33.000 €
379 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Bač
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
345 €/m²
Četvorosoban
·
319 m²
Bač
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
156 €/m²
Petosoban
·
450 m²
Bač
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
165 €/m²
1396 m²
Bač
›
Širi centar
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
320 €/m²
359 m²
·
Suteren
Bač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2 €/m²
51200 m²
Bač
›
Selenča
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
375 €/m²
120 m²
Bač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
345 €/m²
Četvorosoban
·
319 m²
Bač
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
420 €/m²
6 soba
·
100 m²
Bač
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
156 €/m²
7 soba
·
450 m²
Bač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
521 €/m²
6 soba
·
144 m²
Bač
›
Širi centar
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
850 €/m²
100 m²
Bač
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
379 €/m²
Trosoban
·
87 m²
Bač
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
224 €/m²
335 m²
·
Suteren
Bač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
410 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Bač
›
Selenča
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
123 €/m²
277 m²
·
Suteren
Bač
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
566 €/m²
Petosoban
·
221 m²
Bač
4min
9min