Pronađeno
14
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.238 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
6/9 sprat
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
4 €/m²
495 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
902
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
902 €/m²
Petosoban
·
254 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
760
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
760 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.076 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
658
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
658 €/m²
73 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
539.000 €
1.797 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
1.079 €/m²
Petosoban
·
315 m²
·
Suteren
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
358
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
358 €/m²
190 m²
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.400 €/m²
55 m²
·
Suteren
Aranđelovac
›
Centar
5min
5min
14min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.167 €/m²
Jednoiposoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.709 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.651 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
·
2/3 sprat
Aranđelovac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
1.518 €/m²
Trosoban
·
112 m²
Aranđelovac
›
Centar