Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
889
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
889 €/m²
6 soba
·
180 m²
Aranđelovac
›
Bukulja
6min
10min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.335.000 €
3.814 €/m²
350 m²
Aranđelovac
›
Bukulja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
980.000 €
2.800 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Aranđelovac
›
Bukulja
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
1.481 €/m²
Petosoban
·
189 m²
Aranđelovac
›
Bukulja
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.203 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Aranđelovac
›
Bukulja
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.831 €/m²
Petosoban
·
71 m²
Aranđelovac
›
Bukulja
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
2.000 €/m²
Petosoban
·
50 m²
Aranđelovac
›
Bukulja