Pronađeno
85
oglasa
Sačuvaj pretragu
555
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.200 €
555 €/m²
195 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.797 €/m²
86 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.528 €/m²
72 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
176
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
176 €/m²
Petosoban
·
262 m²
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
545
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
545 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
650
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
650 €/m²
Trosoban
·
123 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
334
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
334 €/m²
299 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj oglas →
231
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
231 €/m²
108 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj oglas →
385
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
385 €/m²
65 m²
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
178 €/m²
Trosoban
·
169 m²
Apatin
›
Prigrevica
3min
3min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
882
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
882 €/m²
68 m²
·
2/2 sprat
Apatin
›
Kupusina
Pogledaj oglas →
489
/
556
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
489 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Apatin
›
Centar
7min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.351 €/m²
Petosoban
·
111 m²
Apatin
6min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.000 €/m²
110 m²
Apatin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
333 €/m²
450 m²
Apatin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
196 €/m²
1574 m²
·
Suteren
Apatin
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
450 €/m²
120 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
4min
1min
46min
Pogledaj oglas →
841
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
841 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
Suteren
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
1.238 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj oglas →
788
/
902
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
788 €/m²
85 m²
·
2. sprat
Apatin
›
Centar
5min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam